o nasMieszkamy we wsi Pabianice k/Częstochowy, położonej na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Pozwala to całej naszej rodzinie cieszyć się pięknem krajobrazu i bliskim kontaktem z przyrodą.

Wszystkie żyjące w naszym obejściu zwierzęta (niezależnie od gatunku) są pełnoprawnymi członkami naszego rodzinnego stada.

NASZA HODOWLA

Zajmujemy się hodowlą psów stróżujących, które jednocześnie są oddanymi psami rodzinnymi, bezgranicznie przywiązanymi do swoich właścicieli, a zwłaszcza do dzieci.

Przy doborze rodziców kładziemy szczególny nacisk nie tylko na doskonały wygląd, ale także na charakter i temperament, aby nasze szczenięta w pełni odpowiadały wzorcowi fizycznemu i psychicznemu swoich ras.

Dużym atutem hodowli jest bardzo wczesna socjalizacja szczeniąt. Pracujemy z nimi niemal od samego urodzenia. Dzięki temu pieski są odważne i pewne siebie, ale przede wszystkim od samego początku mają wdrukowaną w psychikę chęć współpracy z człowiekiem. Oczywiście mają także kontakt z innymi zwierzętami.

Staramy się ,,tworzyć,, psy, które przynoszą wiele satysfakcji osobom pragnącym spróbować swoich sił na wystawach, ale jednocześnie takie, które nie tracą swych walorów użytkowych.

Nasze leonbergery są wybitnymi stróżami i obrońcami. Nie obawiają się spędzenia nocy na dworze. Doskonale nawiązują kontakt ze ,,swoimi,, rodzinami, będąc niezmordowanymi towarzyszami zabaw i opiekunami dla dzieci.

Eurasier to nasza propozycja dla tych wszystkich, którzy potrzebują przyjaciela oddanego całej rodzinie i nieprzekupnego stróża, a ze względu na ograniczone warunki lokalowe nie są w stanie pozwolić sobie na molosa.

Trzecią proponowaną przez nas rasą jest szpic wilczy. Te nieduże, czujne psy są nie tylko doskonałymi stróżami, ale także wyjątkowo wszechstronnymi towarzyszami człowieka.

Jedno, o czym trzeba pamiętać decydując się na jedną z tych interesujących ras, to fakt, że są to psy wymagające wiele kontaktu i miłości od ,,swoich,, ludzi. Aby w pełni rozwinąć cenne dla nas cechy, zarówno leonberger jak i obie rasy szpiców muszą być pełnoprawnymi członkami swoich rodzin.